Náš příběh aneb jak jsme budovali halu

29.10.2020

Listopad 2017 - bazar nábytku hledá svého nástupce a mě ten prostor přijde prostě geniální!

Během listopadu se nábytek pomaličku z haly vystěhovává, sháníme jaký povrch zvolit a nakonec se rozhodujeme po umělou trávu s gumovým granulátem.

Pomalu se zařizujeme - ten prostor se zdá být ještě lepší než jsme doufali!

prosinec 2017 - zametáme, uklízíme a pomaličku navážíme umělku. Vše vlastníma rukama, bez techniky, protože ta se do haly nedostane. Tímto děkuji všem kamarádům a známým, kteří přiložili ruku k dílu a pomohli! 

leden 2018 - máme hotovo, testujeme a čekáme na dodávku granulátu

únor 2018 - otvíráme vlastní sen, halu, kde Váš pes cvičí rád!

Pořádáme závody a intenzivky

2018 - 2020 - trénujeme pravidelně každý den, pořádáme intenzivky s pozvanými trenéry, každý měsíc se scházíme na pátečních dvojzkouškách, volné termíny poskytujeme k samo tréninku dalších zájemů a trenérů. A je nám fajn!

Fungujeme bez jediné dotace, hala si na sebe musí sama vydělat.

Převážnou část příjmů máme v období říjen - březen, kdy musíme vydělat na provoz po ostatních 6 měsíců a sice duben - září. Vše se nám daří, zbývají dokonce nějaké finance navíc.

A tak pravidelně pro Vás obnovujeme překážky za novější a bezpečnější. V roce 2018 jsme vyměnili kruh za bezpečný rozpadací, kovové skokovky měníme za hliníkové, zeď a dálku za molitanovou. V roce 2019 jsme vyměnili některé ze starších tunelů za novější full antislip - ty máme aktuálně čtyři.

Vytvořte si webové stránky zdarma!