A pak přišel COVID

19.10.2020

ZAVŘENO - v pořadí již 2. uzavřeni nařízením vlády o uzavření provozoven služeb

V březnu se nám celou situaci se povedlo zvládnout za vstřícného přístupu našeho pana pronajímatele, nicméně rezerva, kterou jsme disponovali se tímto podstatně ztenčila. V srpnu jsme díky letním táborům doplatili dlužné nájemné a od září opět najeli na pravidelné tréninky našich členů. Neradovali jsme se ovšem dlouho a od 22. 10. 2020 musíme mít opět z důvodu vyšší moci zavřeno. V době, kdy hala najíždí naplno :-(

Nesmíme pořádat závody, nesmíme trénovat, nesmíme prostory pronajímat, jsme tudíž zcela bez příjmů, ačkoliv náklady na pronájem a zálohy na energie běží stále dál.

Bohužel se zdá, že i státní pomoc nebude zdaleka pokrývat to, o co uzavřením přijdeme. Ačkoliv z rezervy poplatíme nějaké to listopadové nájemné, můžeme požádat o Covid nájemné na prosinec a kousek ledna, bohužel další část nám bude poté chybět na období duben - září kdy se v hale příliš netrénuje, protože každý chce běhat venku a nám začnou chybět ony příjmy z října - ledna.

Mnoho z Vás se na mě obrací s dotazem, jak nám může pomoci, aby se Vaši psíci mohli vrátit do míst, kde rádi trénují.

Tentokrát budeme potřebovat Vaši pomoc. Organizumeme proto Virtuální běh, jehož celý  výtěžek půjde na úhradu nájemného a záloh na služby (po odečtení nákladů na medaile a ceny pro vítěze). 

Pevně věřím, že se najde dost dobrých lidí a že společně to zvládneme překonat!!!!!

Vytvořte si webové stránky zdarma!